intencje-mszalne
Niedziela, 17.03.2024
6.00 1. † Zbigniew Burnus z ok. imienin
7.30 1. W intencji 73. Róży Matek, o B. błog. dla żyjących członkiń i ich rodzin, o radość wieczną dla zmarłych
9.00 1. † Andrzej Piątkowski 3. r. śm.
10.30 1. O Boże błogosławieństwo dla Tomasza z ok. urodzin
12.00 1. Za Parafian
14.30 1. † Małgorzata Sułek 2. r. śm. – od rodziny
18.00 1. † Bogumiła Dłuska-Rogóż – od Sylwii i Dominika Piwowarczyk
19.30 1. †† Antoni, Helena Struzik, Jan Gruszka
kościół szkolny:
8.00 1. † Jolanta Szklarzewicz
9.30 1. † Janina Łopatka – od rodziny Cepaków i Malaców
11.00 (dla dzieci) 1. † Bogdan – od siostry Jolanty
Poniedziałek, 18.03.2024
6.00 1. † Andrzej Wełna – od siostry Anny
2. † Jan Gerczak – od chrześnicy Beaty
3. † Mieczysław Laska – od żony
7.00 1. †† Józef Ziółkowski, ojciec chrzestny Józef
2. † Jan Słowik – od kierownika, pracowników, Seniorów Dziennego Domu „WIGOR”
3. † Lesław Jajkowicz – od sąsiadów z ul. Krakowskiej 18, klatka 1
8.00 1. †† Zbigniew i Józef Mrózek
9.00 1. †† Józef Tabor z ok. imienin, żona Waleria
18.00 1. † Bogumiła Dłuska-Rogóż – od Zofii i Małgorzaty Kuśnierz
2. † Walenty Solak
Wtorek, Św. Józefa 19.03.2024
6.00 1. † Bronisław Bajda r. śm.
2. † Józefa Kmiecik z ok. imienin – od męża i dzieci
3. W int. Krystyny z ok. urodzin O B. błog., dary Ducha Św.
7.00 1. † Józef Korpała
2. †† Józef Gałka, syn Józef
3. † Janina Szabucka
8.00 1. † Józef Kanownik, córka Józefa r. śm.
9.00 1. † Józef Ślazyk z ok. urodzin i imienin – od córki z rodziną
18.00 1. † Adam Szwab 6. r. śm.
2. †† Józef, Józefa Janikowie z ok. imienin i r. śm.
Środa, 20.03.2024
6.00 1. † Helena Majta – od rodziny Sokańskich
2. † Marek Trymbulak – od rodziców
3. † Marian Jędrusiak 21. r. śm.
7.00 1. † Maria Konieczna – od córki Małgorzaty z mężem
2. † Kazimierz Przybyś – od sąsiadów z ul. Krakowskiej
3. † Andrzej Wełna – od córki Anety z rodziną
8.00 1. † Janina Szabucka
9.00 1. † Józef Hołyst
18.00 1. zbiorowa
Czwartek, 21.03.2024
6.00 1. † Jan Słowik – od wnuczek Joasi i Soni
2. † Andrzej Wełna – od siostry Pauliny
3. † Józefa Kleczyńska – od syna Janusza z żoną
7.00 1. † Jan Gerczak – od siostrzenicy z mężem i dziećmi
2. † Maria Konieczna – od syna Krzysztofa z rodziną
3. † Marek Trymbulak – od koleżanek i kolegów z klasy oraz wychowawczyni córki Joanny
8.00 1. † Andrzej Wełna – od koleżanek emerytek z „Eski” Karosek
9.00 1. † Kazimierz Wróbel 18. r. śm.
18.00 1. † Michał Stolarczyk
2. †† Eugenia, Kazimierz, Jacek Młynarscy
Piątek, 22.03.2024
6.00 1. † Jan Gerczak – od siostrzeńca Krystiana z żoną i dziećmi
2. † Marek Trymbulak – od siostry z mężem
7.00 1. † Jan Słowik – od Małgorzaty i Andrzeja Mroczków
2. † Maria Konieczna – od siostry Antoniny
3. †† Roman Wójcik 1. r. śm., Joanna 2. r. śm.
8.00 1. †† Bronisław i Władysława Skoczek; Bronisław Włodarczyk
(Po Mszy św. Droga Krzyżowa)
9.00 1. †† Józefa, Józef, Bolesław Daniec
15.00 1. Zbiorowa
18.00 1. † Sebastian Łach – od brata Michała z żoną
(Po Mszy św. Droga Krzyżowa ulicami miasta)
Sobota, 23.03.2024
6.00 1. † Kazimierz Przybyś – od sasiadów z ul. Krakowskiej
2. † Józefa Kleczyńska – od syna Ryszarda z rodziną
3. † Marek Trymbulak – od Sylwii i Julki
7.00 1. †† Maria i Ludwik Ściborowicz
2. † Jan Słowik – od Koła Emerytów PSP w Bochni
3. † Andrzej Wełna – od brata Pawła z rodziną
8.00 1. †† Marianna i Czesław Nowakowie
9.00 1.
18.00 1. † Mariusz Pazdalski – od siostry Kingi Bieleckiej z mężem i dziećmi
Niedziela Palmowa, 24.03.2024
6.00 1. † Michał Stolarczyk – od Jarosława z rodziną
7.30 1. W intencji 5. Róży Matek, o B. błog. dla żyjących członkiń i ich rodzin, o radość wieczną dla zmarłych
9.00 1. †† Zofia, Jan Durak; Maria, Michał Strojek
10.30 1. † Stanisława Pajdak – od córki z rodziną (g. 10.15 -procesja z palmami od Kościoła Szkolnego do Bazyliki)
12.00 1. Za Parafian
14.30 1. †† Maria, Franciszek Ważydrąg 12. r. śm.
18.00 1. †† Janina i Władysław Mirek 29. r. śm
2. † Zofia Trzeciak 10. r. śm.
19.30 1. † Mieczysław Wróbel 5. r. śm. – od żony z rodziną
kościół szkolny:
8.00 1. † Bogdan – od siostry Ireny