Niedziela, 07.08.2022 

6.00 1. † Zofia Włodek do rodziny Rachwalskich

7.30 1. W int. 77 Róży Matek - za żyjące i zmarłe Członkinie

9.00 1. † Adam Zawarty z ok. urodzin od żony i córek z rodzinami

10.30 1. W int. Mariana Jaszczyńskiego z ok. 90 r. urodzin, dziękczynno-błagalna od córek z mężami i rodziną

12.00 1. Za Parafian

14.30 1. †† Tadeusz Janiczek w 18 r. śm. i wnuk Piotr Kordecki

18.00 1. †† Janina Górka w 17 r.śm., mąż Władysław od syna Jana z żoną

19.30 1. † Adela i Michał Korman

Kościół szkolny:

8.00 1. Dziękczynna za dar Założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek i dar Jego Kanonizacji Chodenice: 

9.00 † mjr Jan Kaczmarczyk, pseud. „Baca” od Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej „Oddział Bochnia”

 

Poniedziałek, 08.08.2022

6.00 1. † Zofia Włodek – od Krystyny Brzegowej

7.00 1. † Antonina Stachowicz - od siostry Teresy

2. † Marta Gaik – Hoang - od Renaty Babicz – Baratto

3. † Wanda Świątek – od syna Krzysztofa w r. śm.

8.00 1. † Stefania Krawczyk

18.00 1. Maria Komasa – od męża z dziećmi w 5 r.śm

 

Wtorek, 09.08.2022

6.00 1. † Zofia Koza – od Waldemara, Magdaleny i prawnuczki Marysi Curyło

7.00 1. † Krystyna Borkowska – od córki Doroty z rodziną

2. † Małgorzata Sroka w 16 rocz. śm.

3. †† Maria i Konstanty Maliszczak

8.00 1. † Andrzej Szkarłat – od Marii i Zygmunta Panków z ul. Węgierskiej

18.00 1. †† Halina Żelichowska w 11 r. śm i mąż Tadeusz


Środa, 10.08.2022 

6.00 1. † Andrzej Szkarłat – od kolegów z Biura Ochrony KBS

7.00 1. †† Roman i Janina Piech

2. † Stefania Wolak – od koleżanek córki: Haliny, Ewy i Ranaty

8.00 1. † Antonina Stachowicz – od Bogusława i Barbary Kumor

18.00 1. Zbiorowa

 

Czwartek, 11.08.2022

6.00 1. † Antonina Stachowicz – od Małgorzaty i Zdzisława Jędryczka z rodziną

7.00 1. † Marta Gaik – Hoang – od Elżbiety Szot z rodziną

2. † Maria Sroka w 29 r. śm.

3. † Andrzej Szkarłat – od koleżanek i kolegów z oddziału PTTK w Bochni

8.00 1. † Krystyna Borkowska – od koleżanek i kolegów córki Doroty z Urzędu Pocztowego

18.00 1. † Wiktoria Wójcik w 4 r. śm – od rodziców i siostry


Piątek, 12.08.2022 

6.00 1. † Otto PAwulski – od syna Marka z żoną

7.00 1. † Roman i Adam Osika

8.00 1. O szczęśliwą operację dla Michalinki od dziadków

15.00 1. Zbiorowa

18.00 1. † Andrzej Szkarłat – od kolegów z Biura Ochrony KBS


Sobota, - 13.08.2022 

6.00 1. † Jan Lalik – od wujka Staszka z rodziną

2. † Antonina Stachowicz – od rodziny Jędryczków z Proszowskiej

7.00 1. † Zofia Koza – od wnuczki Pauliny z rodziną
2. † Krystyna Borkowska – od córki Renaty z rodziną

8.00 1. † Felicja Hamuda w 3 r. śm. – od koleżanki Jadwigi i bratanka Andrzeja

18.00 1† Janina Jordanowska


Niedziela, 14.08.2022 

6.00 1. O łaskę uzdrowienia dla Teodorka Stochel

7.30 1. W int. 11 Róży Matek

9.00 1. †† Janina i Mieczysław Gajewscy

10.30 1. W int. Artura z ok. urodzin, dziękczynno-błagalna

12.00 1. Za Parafian

14.30 1. † Tadeusz Tota – od sąsiadki Jadwigi Waśko

18.00 1. † Teresa Zaleśna w r. śm.

19.30 1. † Michalina Buczma w 11 r. śm.

Kościół szkolny:

8.00 1. †† Irena Harc, mąż Kazimierz