Msza Św. Kolędowa 2021/2022

Zapraszamy na Msze św. mieszkańców poszczególnych rejonów parafii. Prosimy zabrać wodę do poświęcenia, a po Mszy św. odebrać przy wyjściu z zakrystii pamiątkowy obrazek z modlitwą błogosławieństwa domu i rodziny oraz zaproszenie na Parafialne Misje Święte (z wstępnym programem).

W wyznaczonym dla danego rejonu dniu kapłan może udać się do rodzin, które zgłoszą takie pragnienie np. z racji poświęcenia nowego domu czy mieszkania lub porozmawiania na ważne i pilne sprawy.

 

27 grudnia - poniedziałek

  • Ul. Widok
  • Ul. Sądecka
  • Ul. Gródek Wójtowski
  • Ul. Sądecka
  • Ul. Dąbrowskiego
  • Ul. Czyżewicza
  • Ul. Węgierska
  • Ul. Nad Babicą
  • Ul. Uzbornia
  • Ul. Sienkiewicza
  • Ul. Fischera i Krasińskiego
                  
28 grudnia - wtorek
           
  • Ul. Kurów
  • Ul. Olszynowa
  • Ul. Wińskiej
  • Ul. Dubielice i Grabiny
  • Ul. Bujaka
  • Ul. Frycza i Korty
 
30 grudnia - czwartek
 
  • Ul. Chodenicka
  • Ul. Kręta i Karosek
  • Ul. Popka
  • Ul. Karasia, Lipie, Pobiedacza, Furdzika, Szewczyka, Wilczyńskiego i Dreścika 
  • Ul. Brzozowa, Volkmara i Lotników Polskich
  • Ul. Wodociągowa, Mjr. Bacy i Targowa
  • Ul. Trinitatis
  • Ul. Wąwóz i Tischnera
 
3 stycznia - poniedziałek
 
  • Ul. Proszowska
  • Ul. Na Kąty
  • Ul. Staszica
  • Ul. Ptaśnika
  • Ul. Goczałkowskich
  • Ul. 20 Stycznia
  • Ul. Rejtana
  • Ul. Piotrowicza i Garncarska
  • Ul. Żeromskiego
  • Ul. Partyzantów, Składowa i Łany
  • Ul. Na Buczków
 
4 stycznia - wtorek
 
  • Ul. Grodeckiego
  • Ul. Wygoda
  • Ul. Karolina
  • Ul. Krzeczowska
  • Ul. Hutnicza
  • Ul. Korbońskiego (dawniej Kaima)
 
7 stycznia - piątek
 
  • Ul. Św. Leonarda
 
10 stycznia - poniedziałek
                  
  • Ul. Langera
  • Ul. Poniatowskiego
  • Ul. Bielawska i Wojska Polskiego
  • Ul. Pod Lipką
 
11 stycznia - wtorek
 
  • Ul. Solna Góra
  • Ul. Trudna
  • Ul. Niecała i Galasa
  • Ul. Konstytucji 3 Maja
  • Ul. Kolejowa
 
13 stycznia - czwartek
 
  • Ul. Bernardyńska
  • Ul. Regis
  • Ul. Rynek, Szewska, Wolnica i Kącik
  • Ul. Rzeźnicka
  • Ul. Bracka, Kowalska i Storynka
  • Ul. Biała i Benesza
  • Ul. Różana
  • Ul. Krótka i Plac św. Kingi
  • Ul. Kościuszki i Kmity
  • Ul. Kraszewskiego, Dominikańska i Solna
 
14 stycznia - piątek
 
  • Ul. Górska, Leśna i Andrusikiewicza
  • Ul. Matejki
  • Ul. Bukowskiego
  • Ul. Św. Marka
  • Ul. Kazimierza Wielkiego
  • Ul. Krakowska
 
17 stycznia - poniedziałek
 
  • Ul. Oracka
  • Ul. Gołębia
  • Ul. Romana
  • Ul. Czackiego i Stasiaka
  • Ul. Polna
  • Ul. Windakiewicza
  • Ul. Campi i Za Szybem
  • Ul. Górników
  • Ul. Gadowskiego
  • Ul. Świętokrzyska
 
31 stycznia – poniedziałek
 
  • Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w wyznaczonych terminach