Sanktuarium Bochnia

Parafia pw. św. Mikołaja w Bochni

Plac św. Kingi 9, 32-700 Bochnia,  tel.: 14 612 34 17
E-mail:  → kancelaria_mikolaj@poczta.onet.pl

Kancelaria parafialna urzęduje od poniedziałku do piątku: 900–1100 i 1700–1800,
a w soboty: 900–1100.
Narzeczeni przyjmowani są w każdy piątek (oprócz pierwszego piątku miesiąca) od godz. 1600.

Więcej danych kontaktowych
Porządek nabożeństw
Intencje Mszy Świętych na tydzień

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe
na stronie internetowej Parafii pw. św. Mikołaja w Bochni
umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą, lub umieszczone są na podstawie prawa.

  

2018-07-15 – Informacje duszpasterskie

XV Niedziela Zwykła – 15.07.2018

Z kalendarza liturgicznego:
- W poniedziałek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
- W środę – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

Z okazji wspomnienia Patronki, św. Kingi, Kopalnia Soli Bochnia zaprasza na Mszę Świętą, która odbędzie się 22 lipca o godz. 18.00. Zjazd od godz. 16.45. Bezpłatne bilety wstępu będą do odbioru w Biurze Obsługi Turystycznej przy szybie Campi od 19 lipca. Oprawę muzyczną zapewni Orkiestra Kopalni Soli w Bochni.

Przypominany, że obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. a więc: w niedziele wakacyjne w Kościele Szkolnym Msza św. jest tylko o godz. 8.00. W dni powszednie w Bazylice nie ma Mszy św. o godz. 9.00. Natomiast Spowiedź św. od 6.00 do 12.00 z przerwą od 10.00 do 10.30; po południu tylko w czasie nabożeństwa.

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła w Nowym Targu ogłasza nabór na kierunek: pielęgniarstwo, studia licencjackie, bezpłatne, z miejscem edukacji w Brzesku. Informacje można uzyskać na stronie internetowej → www.powiatbrzeski.pl.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Zwiastuna Maryi”, „Gościa Niedzielnego” i „Źródła” oraz serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego parafialnego sklepu.

Zgubiono okulary korekcyjne przy ulicy św. Leonarda. Znalazcę prosimy o dostarczenie do kancelarii parafialnej.

«Bóg zapłać» za ofiary przeznaczone na dalsze prace konserwatorskie w naszej Bazylice. Ofiarę zbiorową złożyła 18. Róża Matek . Dziękujemy również za wsparcie naszych parafian poszkodowanych w pożarze.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia!

© Parafia św. Mikołaja w Bochni 2016